Przeglądy rejestracyjne pojazdów

– stacje kontroli –

Brama Malediwów

Niesamowite widoki z okna samolotu na Ocean Indyjski oferuje Międzynarodowy Port Lotniczy Male. Nie bez powodu lotnisko nazywane jest Bramą Malediwów i wymieniane na liście najciekawszych lotnisk świata.

bilety lotnicze lot do kanady skoda rapid to nowoczesny samochód z wieloma akcesoriami

Jego niezwykłe położenie na wodzie sprawia, że pasażerowie samolotów mogą nie tylko podziwiać rajskie wysepki, ale przy sporej dozie szczęścia mogą dostrzec pływające w oceanie żółwie i delfiny. Podchodzenie do lądowania może wywołać dużo stresu, za sprawą jednego pasa startowego i wrażenia lądowania w wodzie.

Port lotniczy Male jest głównym lotniskiem na Malediwach i znajduje się na wyspie Hulhule. Obsługuje połączenia z całym światem i posiada 3 terminale, jednak są już plany modernizacji.

Początki jego powstania sięgają roku 1960, kiedy to mieszkańcy archipelagu w ramach wolontariatu postanowili wybudować pas startowy z blachy. Kilka lat później, ponownie przy pomocy wolontariuszy, położono asfaltową nawierzchnię i tak lotnisko funkcjonuje do dziś.

Za oficjalnego założyciela lotniska uznaje się Ibrahima Nasira – drugiego Prezydenta Malediwów, stąd lotnisko jest nazwane jego imieniem.

zabkowicki.powiat.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.