Przeglądy rejestracyjne pojazdów

– stacje kontroli –

Maybach Landaulet – inna bajka w motoryzacji

Maybach Landaulet to doskonała propozycja super drogiego samochodu, który wydaje się być w tym rankingu, jakby z zupełnie innej bajki. Bowiem wszelkie opisywane wcześniej propozycje sportowych wersji to nie jedyne egzemplarze najdroższych samochodów.

Okazuje się, że także limuzyny plasują się naprawdę wysoko. Czego dowodem jest niemiecka propozycja Maybacha.

Landaulet to pojazd, którego cena przekracza milion dolarów. Ten luksus i ekstrawagancję można dostrzec w białej skórze, licznych wstawkach ze złota, granitu, a także wykończeniach z fortepianowego lakieru.

Nie mówiąc już o wielu akcesoriach i designerskich gadżetach. Dlatego też w tym kontekście nie ma już nawet znaczenia to, jakie ma inne właściwości.

Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na to, co kryje się pod maską. A mianowicie dwie turbosprężarki, które wspomagają pracę silnika V12.

Co w zupełności wystarcza, aby w pięć sekund osiągnąć sto kilometrów na godzinę. W przypadku tego typu samochodów to jest dość wysoki wynik. Warto zainteresować się usługą czyszczącą silnik np. wodorowanie silnika gorzów wlkp, które czyszczą nagar zalegający w silniku i są w stanie przywrócić szczytową formę auta.

zabkowicki.powiat.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.