Przeglądy rejestracyjne pojazdów

– stacje kontroli –

Modele koncepcyjne

Dla każdego maniaka motoryzacji liczą się nie tylko te auta, które już można spotkać na ulicach. Żyjemy w czasach, w których nie mniejsze emocje budzą modele koncepcyjne, a więc takie pojazdy, które jeszcze nie trafiły do seryjnej produkcji.

Prototypy były zawsze obecne w świecie samochodów, ale dopiero od pewnego czasu koncerny i marki robią z nich taki użytek marketingowy. Praktycznie każde liczące się targi związane z branżą obfitują w pokazy aut koncepcyjnych, nad którymi dopiero trwają pracę.

Czasami są już one bardzo zaawansowane i pokazanie światu prototypu służy szykowaniu gruntu pod rychłą premierę. Bywa również tak, że koncepcyjne maszyny, choć robią świetne wrażenie, nigdy nie trafiają do masowej produkcji.

Czasami to świadome zagranie dużych marek, które chcą jedynie zwiększyć zainteresowanie aktualną ofertą i kreować swój wizerunek innowacyjnego gracza. Do najciekawszych propozycji należą dziś koncepcje amerykańskie, które wyróżnia odwaga pod względem wzornictwa, a także zaawansowanie techniczne.

zabkowicki.powiat.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.