Przeglądy rejestracyjne pojazdów

– stacje kontroli –

Strona tytułowa pracy

Biorąc naszą pracę do ręki i otwierając ją, promotor i recenzent zobaczą stronę tytułową. Jest ona bardzo ważna, ponieważ nadaje naszemu dziełu książkowego charakteru. Zawiera także istotne informacje odnośnie uczelni i nas samych. Co powinno znaleźć się na stronie tytułowej, aby spełniała ona wysokie standardy akademickie? Po pierwsze tytuł pracy. Nie powinien być zbyt długi – idealnie, jeśli zmieści się w jednej linijce. Jeśli jednak nie, trzeba będzie odpowiednio złamać tekst tytułu i podzielić go przykładowo na trzy wiersze.

Dalej musimy zamieścić nazwę naszej uczelni, a także wydziału i zakładu, w którym pisaliśmy pracę. Nie trzeba chyba przypominać o imieniu i nazwisku autora – zawsze tuż nad tytułem. Uczelnia może sobie ponadto zażyczyć zamieszczenie numeru indeksu, zwanego także numerem albumu. Konieczna jest adnotacja o tym, kto jest promotorem pracy. Z reguły używa się sformułowania „praca pisana pod kierunkiem.”.

Jazda w terenie - skoda octavia iii vs Skoda Yeti skup katalizatorów Katowice

Na samym dole strony tytułowej umieścić należy nazwę miasta będącego siedzibą uczelni oraz rok napisania pracy, na przykład „Poznań 2014”.

www.24dvd.pl
zabkowicki.powiat.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.