Przeglądy rejestracyjne pojazdów

– stacje kontroli –

Uchwyty na kubki

Czy jest takie dziecko, które w trakcie podróży samochodem nie zawoła: mamo, tato chce mi się pić? Zapewne, gdy rozmawiamy o przemieszczaniu się na krótkich trasach to jest to możliwe, jednakże, gdy pokonujemy duże odległości, takie hasło pojawia się dość szybko. Producenci gadżetów samochodowych prześcigają się w rozwiązaniach pozwalających na bezpieczne dla dziecka i satysfakcjonujące dla rodziców rozwiązanie tejże kwestii. Dostępny mamy szereg uchwytów, montowanych czy to na oparciu fotela, drzwi czy też w okolicy okna samochodowego.

Każdy z nich obojętnie, którą z opcji wybierzemy, pozwala na zorganizowanie powierzchni wokół dziecka oraz ewentualne zabezpieczenie naszego auta przed brudem. Czasami, gdy podróż jest daleka rodzice sięgają po termokubki, które dodatkowo utrzymują napój w cały czas stałej temperaturze. Ten gadżet jest bardzo przydatnym bez względu na porę roku i temperaturę na zewnątrz, ponieważ potrafi nie tylko przechowywać ciepły napój, ale także i utrzymywać go schłodzonym.

Zarówno małe dzieci karmione butelką jak i duże samodzielnie pijące na pewno wykorzystają opcję zarówno termokubka czy też termobutelki oraz wygodnego do nich uchwytu.

www.azspodlasie.eu
zabkowicki.powiat.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.